50M025045H004
DigiKey raktári szám
145-50M025045H004-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
50M025045H004
Leírás
90 SLOTTED CSK SCREW, M2.5 X .45
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
M2.5x0.45 Lapos fejű Gépcsavar hornyolt Drive nejlon
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
50M025045H004 modellek
Kategória
Menettípus
M2.5x0.45
Gyártó
Essentra Components
Fej átmérője
0,217" (5,50mm)
Sorozat
Fej magassága
0,059" (1,50mm)
Csomagolás
Ömlesztve
Szár hossza
0,098" (2,50mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz (összesen)
0,157" (4,00mm)