TSX-3225 25.0000MF18X-G0
DigiKey raktári szám
SER4375TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4375CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4375DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSX-3225 25.0000MF18X-G0
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 20PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±10ppm kristály 20pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSX-3225 25.0000MF18X-G0 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
20pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±18ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)