CS-044-054.0M
DigiKey raktári szám
CW852TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CW852CT-ND - Vágott szalag (CT)
CW852DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CS-044-054.0M
Leírás
CRYSTAL 54.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
54 MHz ±15ppm kristály 8pF 20 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CS-044-054.0M modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
54 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)