TSX-3225 24.0000MF18X-C0
DigiKey raktári szám
SER4210TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER4210CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER4210DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TSX-3225 24.0000MF18X-C0
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±10ppm kristály 18pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TSX-3225 24.0000MF18X-C0 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
40 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
24 MHz
Frekvenciastabilitás
±18ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)