ABM8-27.000MHZ-B2-T
DigiKey raktári szám
535-9141-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-9141-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-9141-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM8-27.000MHZ-B2-T
Leírás
CRYSTAL 27.0000MHZ 18PF SMD
Részletes leírás
27 MHz ±20ppm kristály 18pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ABM8-27.000MHZ-B2-T modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
27 MHz
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)