SG-210STF 12.0000ML5
DigiKey raktári szám
114-SG-210STF12.0000ML5TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-SG-210STF12.0000ML5CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-SG-210STF12.0000ML5DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SG-210STF 12.0000ML5
Leírás
XTAL OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz XO (standard) CMOS Oszcillátor 1,8V ~ 3,3V Készenlét (lekapcsolás) 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Sorozat
Max. üzemi áram
1,8mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
4-SMD, kivezetés nélküli
Alaprezonátor
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Típus
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)
Funkció
Készenlét (lekapcsolás)
Max. üzemi áram
2,7µA
Kimenet
CMOS
Alap típusszám
Tápfeszültség
1,8V ~ 3,3V