FA-128 40.0000MF10Z-K3
DigiKey raktári szám
SER3753TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SER3753CT-ND - Vágott szalag (CT)
SER3753DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA-128 40.0000MF10Z-K3
Leírás
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz ±10ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FA-128 40.0000MF10Z-K3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
40 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)