FA-128 40.0000MF10Z-K0
DigiKey raktári szám
114-FA-12840.0000MF10Z-K0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
114-FA-12840.0000MF10Z-K0CT-ND - Vágott szalag (CT)
114-FA-12840.0000MF10Z-K0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA-128 40.0000MF10Z-K0
Leírás
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 MHz ±10ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
40 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
10pF