EPC2010C
DigiKey raktári szám
917-1085-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
917-1085-1-ND - Vágott szalag (CT)
917-1085-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPC2010C
Leírás
GANFET N-CH 200V 22A DIE OUTLINE
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 200 V 22A (Ta) Felületszerelt Stancoló
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
25mohm / 12A, 5V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
2,5V / 3mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
5.3 nC @ 5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
+6V, -4V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
540 pF @ 100 V
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
200 V
Gyártói tokozás
Stancoló
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V