ED-HMI2002-101C-0000
DigiKey raktári szám
4555-ED-HMI2002-101C-0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED-HMI2002-101C-0000
Leírás
PI4 10.1" LCD TOUCH W/OUT PI4
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kezelőfelület (HMI) érintőképernyő 10,1" színes
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Tápfeszültség
5VDC
Kijelző mérete
10,1"