ED-HMI2002-070CC-0000
ED-HMI2002-070CC-0000
DigiKey raktári szám
4555-ED-HMI2002-070CC-0000-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ED-HMI2002-070CC-0000
Leírás
PI4 7" LCD TOUCH W/OUT PI4
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kezelőfelület (HMI) érintőképernyő 7,0" színes
Kategória
Kijelző típusa
színes
Gyártó
EDATEC
Ház színe
fekete
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Csomagolás
Doboz
Tápfeszültség
5VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Bővítőinterfész
Típus
érintőképernyő
Kapcsolódó alkatrészek
Raspberry Pi 4
Kijelző mérete
7,0"