ECS-80-18-4
DigiKey raktári szám
X164-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-80-18-4
Leírás
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz ±30ppm kristály 18pF 80 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-80-18-4 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
8 MHz
Méretek
0,447" H. x 0,183" Sz. (11,35mm x 4,65mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,138" (3,50mm)
Frekvenciatűrés
±30ppm