ECS-80-20-4VX
DigiKey raktári szám
XC1572-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-80-20-4VX
Leírás
CRYSTAL 8.0000MHZ 20PF TH
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 MHz ±30ppm kristály 20pF 80 Ohms HC-49/US
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-80-20-4VX modellek
Kategória
Frekvenciatűrés
±30ppm
Gyrt.
Terhelő kapacitás
20pF
Sorozat
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvencia
8 MHz
Tokozás
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,447" H. x 0,197" Sz. (11,35mm x 5,00mm)