ECS-400-10-37B2-CKY-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-400-10-37B2-CKY-TR |
Leírás | CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 10 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 40 MHz ±10ppm kristály 10pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-400-10-37B2-CKY-TR modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 10pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 40 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -30°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 40 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (2x1,6) |
Frekvenciastabilitás ±10ppm | Méretek 0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Max. magasság (beültetve) 0,020" (0,50mm) |