ECS-.327-12.5-34QCS-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-.327-12.5-34QCS-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-.327-12.5-34QCS-TR
Leírás
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
32.768 kHz ±10ppm kristály 12,5pF 70 kOhms 2-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-.327-12.5-34QCS-TR modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70 kOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Frekvencia
32.768 kHz
Gyártói tokozás
2-SMD (3,2x1,5)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Méretek
0,126" H. x 0,059" Sz. (3,20mm x 1,50mm)
Terhelő kapacitás
12,5pF
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)