ECS-2520SMV-250-FP-TR
DigiKey raktári szám
XC3185TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC3185CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC3185DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-2520SMV-250-FP-TR
Leírás
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz XO (standard) HCMOS Oszcillátor 1,62V ~ 3,63V Engedélyezés/letiltás 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-2520SMV-250-FP-TR modellek
Kategória
Tápfeszültség
1,62V ~ 3,63V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Max. üzemi áram
10mA
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,035" (0,90mm)