ECS-250-8-36B-RHN-TR nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
Raktáron: 25 675
Adatlap
Similar
Raktáron: 11 682
25 MHz ±15ppm kristály 8pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
ECS-250-8-36B-RHN-TR
DigiKey raktári szám
50-ECS-250-8-36B-RHN-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-250-8-36B-RHN-CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-250-8-36B-RHN-DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-250-8-36B-RHN-TR
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-250-8-36B-RHN-TR modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
50 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)