STDCSW5-25M
DigiKey raktári szám
644-STDCSW5-25MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
644-STDCSW5-25MCT-ND - Vágott szalag (CT)
644-STDCSW5-25MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STDCSW5-25M
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
25 MHz ±15ppm kristály 8pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
STDCSW5-25M modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
8pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±25ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±15ppm
Max. magasság (beültetve)
0,022" (0,55mm)