ECS-250-10-33B-CWN-TR | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ECS-250-10-33B-CWN-TR |
Leírás | CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 8 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 25 MHz ±10ppm kristály 10pF 40 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ECS-250-10-33B-CWN-TR modellek |
Kategória | Terhelő kapacitás 10pF |
Gyrt. | Ekvivalens soros ellenállás (ESR) 40 Ohms |
Sorozat | Működés Alap |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 85°C |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus MHz kristály | Tokozás |
Frekvencia 25 MHz | Gyártói tokozás 4-SMD (3.2x2.5) |
Frekvenciastabilitás ±15ppm | Méretek 0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm) |
Frekvenciatűrés ±10ppm | Max. magasság (beültetve) 0,031" (0,80mm) |