ECS-120-18-33-JGN-TR3
DigiKey raktári szám
50-ECS-120-18-33-JGN-TR3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
50-ECS-120-18-33-JGN-TR3CT-ND - Vágott szalag (CT)
50-ECS-120-18-33-JGN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-18-33-JGN-TR3
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±20ppm kristály 18pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
EDA / CAD modellek
ECS-120-18-33-JGN-TR3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±20ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)