XT2318HJRGX12M00E
DigiKey raktári szám
541-XT2318HJRGX12M00ETR-ND - Szalag tekercsen (TR)
541-XT2318HJRGX12M00ECT-ND - Vágott szalag (CT)
541-XT2318HJRGX12M00EDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XT2318HJRGX12M00E
Leírás
CRYSTAL, 3.2X2.5MM, +/-30PPM, -4
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±10ppm kristály 18pF 100 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Kategória
Terhelő kapacitás
18pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (3.2x2.5)
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,031" (0,80mm)