ECS-120-10-36Q-AES-TR
DigiKey raktári szám
XC2722TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
XC2722CT-ND - Vágott szalag (CT)
XC2722DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS-120-10-36Q-AES-TR
Leírás
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12 MHz ±25ppm kristály 10pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECS-120-10-36Q-AES-TR modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
12 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (2,5x2)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Méretek
0,098" H. x 0,079" Sz. (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenciatűrés
±25ppm
Max. magasság (beültetve)
0,024" (0,60mm)
Terhelő kapacitás
10pF