PDUMH20NET2LX
DigiKey raktári szám
PDUMH20NET2LX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMH20NET2LX
Leírás
PDU SWITCHED 1.9KW 120V 8 5-15/2
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA 5-20P, NEMA L5-20P
Kimeneti AC csatlakozó
NEMA 5-20R
Bemeneti feszültség
100V, 120V, 127V
Ház anyaga
fém
Vezeték hossza
12' (3,66m)
Max. áram
20A