PDUMH15NET2LX
DigiKey raktári szám
PDUMH15NET2LX-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PDUMH15NET2LX
Leírás
PDU SWITCHED 120V 1.4KW 15A 8 5-
Kategória
Túlterhelés elleni védelem
Nincs
Bemeneti AC csatlakozó
NEMA 5-15P
Sorozat
Kimeneti AC csatlakozó
NEMA 5-15R
Bemeneti feszültség
100V, 120V, 127V
Ház anyaga
fém
Vezeték hossza
12' (3,66m)
Max. áram
15A