TR/3216TD12-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | TR/3216TD12-R |
Leírás | FUSE BRD MNT 12A 32VAC/VDC 1206 |
Gyártói standard átfutási idő | 19 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 12 A 32 V AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | TR/3216TD12-R modellek |
Kategória | Névleges DC feszültség |
Gyrt. | Válaszidő Lomha |
Sorozat | Tokozás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Megszakítóképesség / névleges feszültség 35A |
Alkatrész státusza Aktív | Joule-integrál (I²t) 64.0 |
Rögzítés módja Felületszerelt | Tanúsítvány cULus |
Biztosíték típusa | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,126" H. x 0,063" Sz. x 0,039" M. (3,20mm x 1,60mm x 1,00mm) |
Névleges AC feszültség 32 V | DC hidegellenállás 0.005 Ohms |