DMN2300UFL4-7
DigiKey raktári szám
31-DMN2300UFL4-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DMN2300UFL4-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DMN2300UFL4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMN2300UFL4-7
Leírás
MOSFET 2N-CH 20V 2.11A 6DFN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 20V 2,11A (Ta) 1,39W Felületszerelt X2-DFN1310-6 (Type B)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DMN2300UFL4-7 modellek
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
3,2nC / 4,5V
Gyártó
Diodes Incorporated
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
128,6pF / 25V
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
1,39W
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
MOSFET (fémoxid)
Típusjelölés
autóipar
Konfiguráció
2 N csatornás (dupla)
Minősítés
AEC-Q101
Drain-source feszültség (Udss)
20V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
2,11A (Ta)
Tokozás
6-XFDFN szabadon lévő kontaktus
Rds On (max.) / Id, Ugs
195mohm / 300mA, 4,5V
Gyártói tokozás
X2-DFN1310-6 (Type B)
Ugs(th) (Max) / Id
950mV / 250µA