TR/3216FF6.5-R
DigiKey raktári szám
283-2550-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-2550-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-2550-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR/3216FF6.5-R
Leírás
FUSE BRD MT 6.5A 32VAC/VDC 1206
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.5 A 32 V AC 32 V DC biztosíték Áramköri lapra rögzíthető (a biztosító dugós változat kivételével) Felületszerelt 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TR/3216FF6.5-R modellek
Kategória
Névleges DC feszültség
Gyrt.
Válaszidő
Gyors
Sorozat
Tokozás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megszakítóképesség / névleges feszültség
50A
Alkatrész státusza
Aktív
Joule-integrál (I²t)
2.294
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tanúsítvány
CSA, UL
Biztosíték típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Névleges áram (Amper)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. x 0,035" M. (3,20mm x 1,60mm x 0,90mm)
Névleges AC feszültség
32 V
DC hidegellenállás
0.0086 Ohms