PHVL-3R9H505-R
DigiKey raktári szám
283-PHVL-3R9H505-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHVL-3R9H505-R
Leírás
SUPERCAP 3.9V 5F 0.07 OHM HZ
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5 F (EDLC) szuperkondenzátor 3.9 V Radiális 70mohm 5000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,209" (5,30mm)
Kapacitás
5 F
Méretek
0,839" H. x 0,433" Sz. (21,30mm x 11,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,280" (32,50mm)
Névleges feszültség
3.9 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm