PHVL-3R9H474-R
DigiKey raktári szám
283-PHVL-3R9H474-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PHVL-3R9H474-R
Leírás
SUPERCAP 3.9V 0.47F 0.40 OHM HZ
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
470 mF (EDLC) szuperkondenzátor 3.9 V Radiális 400mohm 5000 óra / 85°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PHVL-3R9H474-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
5000 óra / 85°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,465" (11,80mm)
Kapacitás
470 mF
Méretek
0,681" H. x 0,354" Sz. (17,30mm x 9,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,571" (14,50mm)
Névleges feszültség
3.9 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
400mohm