MLVA06V05C270-R
DigiKey raktári szám
283-MLVA06V05C270-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MLVA06V05C270-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MLVA06V05C270-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MLVA06V05C270-R
Leírás
VARISTOR 13V 30A 0603
Részletes leírás
13 V 30 A Varisztor 1 Áramkör Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Kategória
Varisztor feszültség (max.)
18 V
Lökőáram
30 A
Sorozat
Energia
0,1J
Kapacitás / frekvencia
270 pF @ 1 MHz
Max. AC feszültség
4 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Max. DC feszültség
5.5 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Varisztor feszültség (min.)
8 V
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Varisztor feszültség (tip.)
13 V