MFBW1V2012-600-R
DigiKey raktári szám
283-MFBW1V2012-600-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBW1V2012-600-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBW1V2012-600-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBW1V2012-600-R
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 3A 60mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Max. magasság
0,043" (1,10mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,047" Sz. (2,00mm x 1,20mm)