DMP45H21DHE-13
DigiKey raktári szám
DMP45H21DHE-13DITR-ND - Szalag tekercsen (TR)
DMP45H21DHE-13DICT-ND - Vágott szalag (CT)
DMP45H21DHE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DMP45H21DHE-13
Leírás
MOSFET P-CH 450V 600MA SOT223
Részletes leírás
P-csatornás 450 V 600mA (Tc) 12,5W (Tc) Felületszerelt SOT-223-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
5V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
4.2 nC @ 10 V
Ugs (Max)
±30V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
1003 pF @ 25 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
12,5W (Tc)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
450 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
SOT-223-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
21ohm / 300mA, 10V