MFBM1V1608-101-R
DigiKey raktári szám
283-MFBM1V1608-101-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBM1V1608-101-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBM1V1608-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBM1V1608-101-R
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2,5A 60mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
2,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
60mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz