TPD4S480RUKR
DigiKey raktári szám
296-TPD4S480RUKRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-TPD4S480RUKRCT-ND - Vágott szalag (CT)
296-TPD4S480RUKRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPD4S480RUKR
Leírás
USB TYPE-C 48V EPR PORT PROTECTO
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
USB Type C PMIC 20-WQFN (3x3)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TPD4S480RUKR modellek
Kategória
Tápfeszültség
2,7V ~ 4,5V
Gyártó
Texas Instruments
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)