MFBA2V2012-102-R
DigiKey raktári szám
283-MFBA2V2012-102-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-MFBA2V2012-102-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-MFBA2V2012-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MFBA2V2012-102-R
Leírás
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0805 (2012 metrikus) 1,5A 150mohm
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
150mohm
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Minősítések
AEC-Q200
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,041" (1,05mm)
Impedancia / frekvencia
1 kOhms @ 100 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges áram (max.)
1,5A