APXG200ARA470ME61G
DigiKey raktári szám
565-4532-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-4532-1-ND - Vágott szalag (CT)
565-4532-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APXG200ARA470ME61G
Leírás
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 20 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 30mohm 15000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
APXG200ARA470ME61G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
15000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2.8 A @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,197" átmérő (5,00mm)
Max. magasság (beültetve)
0,240" (6,10mm)
Kapacitás
47 µF
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,209" H. x 0,209" Sz. (5,30mm x 5,30mm)
Tűrés
±20%
Névleges feszültség
20 V
Tokozás
Radiális, Henger - SMD
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30mohm