KVW-5R0C684-R
DigiKey raktári szám
283-KVW-5R0C684-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KVW-5R0C684-R
Leírás
SUPERCAPACITOR COIN 5V 0.68F CY
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5 V Radiális, fémdoboz 30ohm 1000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Tálca
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,217" (5,50mm)
Kapacitás
680 mF
Méretek
0,819" átmérő (20,80mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,433" (11,00mm)
Névleges feszültség
5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm