KW-5R5C684-R
DigiKey raktári szám
283-KW-5R5C684-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KW-5R5C684-R
Leírás
CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H
Részletes leírás
680 mF (EDLC) szuperkondenzátor 5.5 V Radiális, fémdoboz 30ohm / 1kHz 2000 óra / 85°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 85°C
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
680 mF
Méretek
0,846" átmérő (21,50mm)
Tűrés
-20%, +80%
Max. magasság (beültetve)
0,374" (9,50mm)
Névleges feszültség
5.5 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
30ohm / 1kHz