HV1840-2R7606-R
DigiKey raktári szám
283-HV1840-2R7606-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV1840-2R7606-R
Leírás
CAP 60F -10% +30% 2.7V T/H
Részletes leírás
60 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 18mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Kivezetések közötti távolság
0,295" (7,50mm)
Kapacitás
60 F
Méretek
0,709" átmérő (18,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
1,654" (42,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
18mohm / 100Hz