HV0820-2R7305-R
DigiKey raktári szám
283-HV0820-2R7305-R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HV0820-2R7305-R
Leírás
CAP 3F -10% +30% 2.7V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.7 V Radiális, fémdoboz 80mohm / 100Hz 1000 óra / 65°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 65°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
3 F
Méretek
0,315" átmérő (8,00mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,827" (21,00mm)
Névleges feszültség
2.7 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 65°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80mohm / 100Hz