HB0820-2R5305-R
DigiKey raktári szám
283-3123-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HB0820-2R5305-R
Leírás
CAP 3F -10% +30% 2.5V T/H
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
3 F (EDLC) szuperkondenzátor 2.5 V Radiális, fémdoboz 160mohm / 100Hz 1000 óra / 70°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HB0820-2R5305-R modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 70°C
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Végződtetés
NYÁK érintkezők
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Ömlesztve
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,138" (3,50mm)
Kapacitás
3 F
Méretek
0,335" átmérő (8,50mm)
Tűrés
-10%, +30%
Max. magasság (beültetve)
0,827" (21,00mm)
Névleges feszültség
2.5 V
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
160mohm / 100Hz