HCV1206-R42-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HCV1206-R42-R |
Leírás | FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM |
Gyártói standard átfutási idő | 21 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 420 nH Nem árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 16 A 3,15mohm Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | HCV1206-R42-R modellek |
Kategória | Telítési áram 42A |
Gyrt. | Árnyékolás Nem árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 3,15mohm |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 125°C |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Rögzítés módja Felületszerelt |
Mag anyaga | Tokozás Nem standard |
Induktivitás | Méretek 0,480" H. x 0,386" Sz. (12,20mm x 9,80mm) |
Tűrés ±10% | Max. magasság (beültetve) 0,201" (5,10mm) |