HCM1A1305V2-330-R | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | HCM1A1305V2-330-R |
Leírás | FIXED IND 33UH 4.5A 58 MOHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 33 µH árnyékolt Induktor 4.5 A 58mohm max. Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | HCM1A1305V2-330-R modellek |
Kategória | Árnyékolás árnyékolt |
Gyrt. | Egyenáramú ellenállás (DCR) 58mohm max. |
Sorozat | Saját rezonanciafrekvencia 3MHz |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Minősítések AEC-Q200 |
Alkatrész státusza Elavult | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 155°C |
Mag anyaga | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Induktivitás | Rögzítés módja Felületszerelt |
Tűrés ±20% | Tokozás Nem standard |
Névleges áram (Amper) | Méretek 0,530" H. x 0,496" Sz. (13,45mm x 12,60mm) |
Telítési áram 5,2A | Max. magasság (beültetve) 0,197" (5,00mm) |