HCM1A1305V3-330-R
DigiKey raktári szám
283-HCM1A1305V3-330-RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-HCM1A1305V3-330-RCT-ND - Vágott szalag (CT)
283-HCM1A1305V3-330-RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HCM1A1305V3-330-R
Leírás
FIXED IND 33UH 4.5A 58 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
33 µH árnyékolt öntött Induktor 4.5 A 58mohm max. Nem standard
Egyenáramú ellenállás (DCR)
58mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
3MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Típus
öntött
Üzemi frekvencia
100 kHz
Tűrés
±20%
Méretek
0,530" H. x 0,496" Sz. (13,45mm x 12,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,197" (5,00mm)
Telítési áram
5,2A