EM257508VC nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
Raktáron: 0
Adatlap
8 érintkezős kapocsléc Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról) 0,200" (5,08mm) függőleges Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EM257508VC
EM257508VC
EM257508VC
DigiKey raktári szám
283-EM257508VC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EM257508VC
Leírás
TERM BLOCK HDR 8POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Rögzítés módja
Furatszerelt
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Áramerősség (UL)
16 A
Sorozat
Feszültség (UL)
300 V
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
Foglalat, tűsorok, Tokozott (4 oldalról)
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
8
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Pozíciók száma szintenként
8
Érintkező anyaga
sárgaréz
Szintek száma
1
Ház anyaga
Termoplasztikus
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Érintkezővég hossza
0,177" (4,50mm)
Foglalat iránya
függőleges
Szigetelés magassága
0,472" (12,00mm)