Ehhez nincs kép: EM256508VL
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
EM256508VL
DigiKey raktári szám
283-EM256508VL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EM256508VL
Leírás
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,200" (5,08mm) 90° Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
16 A
Gyártó
Eaton - Electronics Division
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
12-26AWG
Csomagolás
Ömlesztve
Szín
zöld
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Típus
dugó, aljzatok
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma
8
Tulajdonságok
tartóreteszek (vezeték felőli oldal)
Pozíciók száma szintenként
8
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Csavar mérete
M3
Kivezetési raszter
0,200" (5,08mm)
Csavarmeghúzási nyomaték
0,79Nm (7,0hüvelykfont)
Csatlakozóvezeték iránya
90°
Érintkező anyaga
sárgaréz
Végződtetés módja
Csavar
Ház anyaga
Termoplasztikus
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Szigetelés magassága
1,024" (26,01mm)