DRA73-331-R
DigiKey raktári szám
283-3613-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
283-3613-1-ND - Vágott szalag (CT)
283-3613-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRA73-331-R
Leírás
FIXED IND 330UH 391MA 1.85 OHM
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 391 mA 1,85ohm Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRA73-331-R modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,85ohm
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 165°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,299" H. x 0,299" Sz. (7,60mm x 7,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,140" (3,55mm)
Telítési áram
423mA