SRR0735A-331M
DigiKey raktári szám
SRR0735A-331MTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SRR0735A-331MCT-ND - Vágott szalag (CT)
SRR0735A-331MDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SRR0735A-331M
Leírás
FIXED IND 330UH 330MA 2 OHM SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 330 mA 2ohm max. Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SRR0735A-331M modellek
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
2ohm max.
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi frekvencia
1 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,287" H. x 0,287" Sz. (7,30mm x 7,30mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,146" (3,70mm)
Névleges áram (Amper)
Alap típusszám
Telítési áram
330mA