DR74-220-R
DigiKey raktári szám
513-1390-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
513-1390-1-ND - Vágott szalag (CT)
513-1390-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DR74-220-R
Leírás
FIXED IND 22UH 1.75A 92.5 MOHM
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 1.75 A 92,5mohm Nem standard
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DR74-220-R modellek
Kategória
Telítési áram
2,13A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
92,5mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
Ferritmagos, huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Mag anyaga
Tokozás
Nem standard
Induktivitás
Méretek
0,299" H. x 0,299" Sz. (7,60mm x 7,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,171" (4,35mm)