P1167.223NLT
DigiKey raktári szám
553-1083-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-1083-1-ND - Vágott szalag (CT)
553-1083-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
P1167.223NLT
Leírás
FIXED IND 22UH 1.4A 105 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µH árnyékolt huzaltekercselésű Induktor 1.4 A 105mohm max. Nem standard
Kategória
Árnyékolás
árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
105mohm max.
Sorozat
Saját rezonanciafrekvencia
17MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 130°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Típus
huzaltekercselésű
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,297" H. x 0,297" Sz. (7,54mm x 7,54mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,177" (4,50mm)
Telítési áram
1,4A